Trwa ładowanie...
Włodzimierz Czarzasty gościem programu "Tłit"

Włodzimierz Czarzasty gościem programu "Tłit"

Zapraszamy na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Dzisiaj gościem programu jest wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty (Lewica).
Share
d1e97iv

Co dziś w programie? - Za tę skuteczność i determinację jestem teraz atakowany i to w sposób niedopuszczalny. Nie boję się powiedzieć wprost - to zlecenie, które realizuje m.in. "Gazeta Wyborcza". Od trzech tygodni słyszę na swój temat kłamstwa i zmanipulowane informacje, które mają wyłącznie jeden cel - wstrzymanie kluczowych dla Orlenu i polskiej gospodarki projektów - powiedział Daniel Obajtek Wirtualnej Polsce.

Szef Orlenu stwierdził, że urządzono mu koszmar. - Ja się nie dam sterroryzować. Obciążę kosztami ochrony Platformę Obywatelską. To, że moje dziecko płacze, tego im nie podaruję - oznajmił.

d1e97iv

Poseł Porozumienia Wojciech Maksymowicz (KP PiS) ocenił tymczasem w rozmowie z WP, że Obajtek powinien zrezygnować ze stanowiska. Jak podkreślił, "wyborcy oczekują, żeby nie było 'zmiłuj się' w sytuacjach wątpliwych".

W wyborach na prezydenta Rzeszowa ze strony opozycji wystartuje radny Konrad Fijołek. Przewodniczącego klubu radnych "Rozwój Rzeszowa" poparła Koalicja Obywatelska, Lewica, Polska 2050 Szymona Hołowni oraz PSL.

Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało projekt ustawy, który ma uniemożliwić parom homoseksualnym adopcję dzieci - poinformował w czwartek szef resortu Zbigniew Ziobro. Powoływał się przy tym na poglądy "ogromnej większości polskiego społeczeństwa". Wiceszef jego partii Michał Wójcik mówił, że jest to działanie prewencyjne, a rządzący chcą uprzedzić starania mniejszości seksualnych.

Zapytamy też m.in. o Fundusz Odbudowy. Co w tej sprawie zrobi finalnie Lewica?

d1e97iv

Podziel się opinią

Share
d1e97iv
d1e97iv
Więcej tematów