Trwa ładowanie...
d1bqejp

Włodzimierz Cimoszewicz: Donald Tusk ośmiesza się

- Donald Tusk ośmiesza się - oblał test nie zwołując natychmiast Rady Europejskiej ws. imigrantów – powiedział w TVN24 Biznes i Świat senator Włodzimierz Cimoszewicz. - Czekał na telefon od Merkel. Tusk nie ma koncepcji wykonywania swojej funkcji – dodał były premier.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włodzimierz Cimoszewicz: Donald Tusk ośmiesza się
(PAP, Fot: Leszek Szymański)
d1bqejp

- Donald Tusk nie jest wybitnym przywódcą Unii Europejskiej. Oblał test nie zwołując natychmiast Rady Europejskiej ws. imigrantów. Czeka na telefon od pani Merkel. W moim głębokim przekonaniu ośmiesza się. Jeśli byłby politykiem z prawdziwego zdarzenia obdzwoniłby 10 dni temu wszystkich przywódców i powiedział, że musimy się spotkać. Tusk nie ma koncepcji wykonywania swojego stanowiska w Europie - powiedział Cimoszewicz.

"Jarosław Kaczyński próbuje grać na ciemnych stronach ludzkiej duszy"

Prezes PiS Jarosław Kaczyński stwierdził, że imigranci zarobkowi to problem Niemiec. - Niestety, to co robił pan Kaczyński było momentami nieprzyzwoite. On za pomocą wielu słów chce ukryć bardzo prostą prawdę, że on ma inną interpretację miłości bliźniego. On próbuje grać na ciemnych stronach ludzkiej duszy. On pokazuje tym wszystkim ludziom, w których eksploduje ksenofobia, że nie powinni się tego wstydzić - powiedział Cimoszewicz.

d1bqejp

- Zarządzanie strachem jest sposobem uprawiania polityki i PiS zawsze to robił - powiedział Cimoszewicz. Dodał, że ludzie popierający PiS powinni uświadomić sobie, że mają wybór między "prawdą moralną papieża i prawdą moralną prezesa partii".

Zobacz również: Kontrowersyjne słowa z mównicy. Kaczyński: kościoły traktowane jak toalety

d1bqejp

Podziel się opinią

Share

d1bqejp

d1bqejp
Więcej tematów