Trwa ładowanie...
d1hpdzd

Włochy: Zabójstwo pedofila miesiąc po jego wyjściu z więzienia. Zlecił je ojciec molestowanych dziewczynek?

We Włoszech karabinierzy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o współudział w zabójstwie pastora-pedofila, który miesiąc wcześniej wyszedł z więzienia. Zabójca jest dalej poszukiwany. Włoska prokuratura podejrzewa, że zabójstwo mógł zlecić ojciec molestowanych dziewczynek lub sam mógł zabić pedofila.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włochy: Zabójstwo pedofila miesiąc po jego wyjściu z więzienia. Zlecił je ojciec molestowanych dziewczynek?
Włochy: Zabójstwo pedofila miesiąc po jego wyjściu z więzienia. Zlecił je ojciec molestowanych dziewczynek? (iStock.com)
d1hpdzd

Włochy: Pastor molestował dwie dziewczynki, jedna popełniła samobójstwo

Pastor Giuseppe Matarazzo w czerwcu 2018 roku wyszedł z więzienia po odbyciu kary 11 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Skazany był za molestowanie dwóch dziewczynek. Jedna z nich popełniła samobójstwo, mając 16 lat. Stało się to rok po skazaniu pedofila.

Włochy: Zatrzymani brali współudział w zabójstwie pedofila

d1hpdzd

Włoscy Karabinierzy zatrzymali 30-letniego Generoso Nastama i 55-letniego Giuseppe Massaro. Do zatrzymania doszło w prowincji Benewent w południowych Włoszech. Według prokuratury Nastama miał dostarczyć broń, a Massaro opracował plan zbrodni. Zdaniem śledczych obaj mężczyźni nie są bezpośrednimi sprawcami.

Ciało pastora Giuseppe Matarazzo zostało znalezione 19 lipca w miejscowości Frasso Telesino. Został postrzelony pięć razy. Poszukiwania zabójcy jednak nadal trwają.

Włochy: Ojciec zlecił zabójstwo pedofila?

Prokuratura nie wyklucza udziału ojca dziewczynek w zabójstwie pedofila, choć bezpośrednio materiał z jego przesłuchania na to nie wskazuje. Śledczy twierdzą, że mógł zlecić zabójstwo pedofila lub sam może być zabójcą. - To było zabójstwo na zlecenie, motywowane "chęcią zemsty" - przekonywał włoskie media prokurator Aldo Policastro.

d1hpdzd

Podziel się opinią

Share

d1hpdzd

d1hpdzd
d1hpdzd
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów