Trwa ładowanie...

Wizyta Donalda Tuska w Szczecinie. Doszło do przepychanek i kłótni

Donald Tusk oraz inni członkowie Platformy Obywatelskiej odwiedzili w poniedziałek Szczecin. Politycy złożyli kwiaty przed pomnikiem Czynu Polaków. Na miejscu byli zwolennicy oraz przeciwnicy Donalda Tuska. Między nimi doszło do starcia.

Share
Wizyta Donalda Tuska w Szczecinie
Wizyta Donalda Tuska w SzczecinieŹródło: PAP, fot: Marcin Bielecki
d4ie5k9

O awanturze w trakcie wizyty Donalda Tuska w Szczecinie poinformowało Radio Szczecin. Jedna z obecnych tam kobiet krytycznie odniosła się do p.o. przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Wtedy wywiązała się kłótnia.

Afera w trakcie wizyty Donalda Tuska w Szczecinie

Reporter rozgłośni zapytał mężczyznę, dlaczego ten jest agresywny. Dziennikarz nie uzyskał odpowiedzi, co więcej próbowano mu zabrać mikrofon.

W trakcie przepychanki zwolenników i przeciwników Donalda Tuska można było usłyszeć, że "Merkel dała mu zadanie, oddać Szczecin Berlinowi" lub też "jak ten pan wyjechał z Polski, to dopiero Polska zaczęła się rozwijać".

d4ie5k9

Zobacz też: Donald Tusk odpowiada na pytanie o nepotyzm. Dziennikarz TVP Info zgaszony

Do tej sytuacji odniósł się sam Donald Tusk, który przekazał, że "dla wszystkich jest miejsce, nawet dla tych, którzy są rozemocjonowani negatywnie". Polityk dodał, że taki incydent to dla niego nic nowego. - Przyzwyczajony jestem - stwierdził.

Wizyta Donalda Tuska w Szczecinie

Donald Tusk w trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej w Szczecinie przekazał, że rząd prawa, a także niezawisłe sądy i niezależna prokuratura są w interesie wszystkich Polaków, także obecnej władzy.

d4ie5k9

Polityk zapewnił również, że ma wielką wolę do działania na rzecz zwycięstwa w wyborach. Tusk dodał także, że nie ma potrzeby odwetu.

- W bardzo trudnej sytuacji, przy zwątpieniu wielu ludzi utrzymaliście wiarę wielu Polaków i Europy, że Polska nie przeszła na ciemną stronę mocy - powiedział Donald Tusk.

Źródło: Radio Szczecin, PAP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4ie5k9

Podziel się opinią

Share
d4ie5k9
d4ie5k9
Więcej tematów