Trwa ładowanie...
d2rtl2m

Wiosna. Specjalistka ds. social mediów wyrzucona przez telefon?

- Pracowałam 24/h, byłam na każde skinienie tylko po to, by dowiedzieć się przez telefon, że nie jestem potrzebna - pisze na Twitterze Agata Krypczyk. To m.in. ona odpowiadała za social media i marketing online ugrupowania Roberta Biedronia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiosna. Była specjalistka ds. social mediów miała zostać zwolniona przez telefon
Wiosna. Była specjalistka ds. social mediów miała zostać zwolniona przez telefon (East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski)
d2rtl2m

Krypczyk dodała, że już wcześniej miała dostawać sygnały o jej prawdopodobnym zwolnieniu z pracy. "Tak wygląda uczciwe traktowanie pracownika" - dodała.

Skontaktowaliśmy się z Agatą Krypczyk. Nie chciała komentować swojego wpisu. - Postanowiłam uciąć temat. Z wielu powodów, także osobistych, nie chciałabym w mediach w tym momencie o tym trąbić. Ten tweet i tak zrobił za dużo szumu - stwierdziła Krypczyk w rozmowie z WP. Dodała, że "Robert (Biedroń - przyp. red.) nie jest niczemu winny, tylko jeden z jego pracowników".

d2rtl2m

Próbowaliśmy skontaktować się zarówno z liderem Wiosny Robertem Biedroniem oraz jego zastępcą Marcinem Anaszewiczem. Obaj nie podnieśli słuchawki.

Kim jest Krypczyk?

Na jednym z portali branżowych Agata Krypczyk chwali się kilkuletnim doświadczeniem w zakresie marketingu oraz komunikacji w internecie. Od marca tego roku dołączyła do sztabu Wiosny, pracując na stanowisku specjalisty ds. social media i marketingu.

Sama Krypczyk na tej samej platformie branżowej opublikowała wpis. "Wiosna się skończyła" - stwierdziła. - Po najlepszej przygodzie życia zobaczyłam, jacy ludzie są naprawdę. W ciągu kilku minut runął cały mój świat i wartości. Kiedy emocje trochę zejdą ze mnie podzielę się swoją przygodą - dodała. Krypczyk poinformowała także innych użytkowników, że aktualnie poszukuje pracy.

Linkedin

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Wiosna - ugrupowanie Roberta Biedronia - została założona na początku lutego. Partia kreuje się na ugrupowanie centrolewicowe. Wśród jej głównych postulatów znalazły się m.in. propozycje rozdziału państwa od Kościoła, legalizacja małżeństw jednopłciowych, a także likwidacja Funduszu Kościelnego.

d2rtl2m

- Odnowimy oblicze polskiej polityki - zapowiadał Robert Biedroń na jednej z pierwszych konferencji prasowych. W majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego Wiosna osiągnęła wynik 6,06 proc. przekraczając próg wyborczy. Przełożyło się to na 3 mandaty - jednym z europosłów w nowej kadencji Europarlamentu będzie sam Biedroń.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Paweł Kowal o wyniku Szydło. „Mówiłem, że zmiecie wszystko”

d2rtl2m

Podziel się opinią

Share

d2rtl2m

d2rtl2m
Więcej tematów