Trwa ładowanie...
d1pex5m
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
wypadek
+1

Wielkopolska: zderzenie busa i cysterny. Trzy osoby ranne

Uwaga na utrudnienia na autostradzie A2. Po wypadku zablokowana była trasa w kierunku Warszawy między węzłami Nowy Tomyśl i Buk. Po godzinie 8 udrożniono jeden pas jezdni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielkopolska: zderzenie busa i cysterny. Trzy osoby ranne
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d1pex5m

Poważny wypadek w Wielkopolsce. Na 117. kilometrze trasy, w okolicy miejscowości Wąsowo, zderzyły się bus i cysterna. Trzy osoby zostały ranne.

Autostrada A2 w kierunku Warszawy między węzłami Nowy Tomyśl i Buk była całkowicie zablokowana. Po godzinie 8 udrożniono jeden pas jezdni.

Policja wprowadziła objazd od węzła Nowy Tomyśl drogą krajową 92 do węzła Buk.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

d1pex5m

Podziel się opinią

Share

d1pex5m

d1pex5m
Więcej tematów