Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
wypadek
+1
16-07-2017 (07:47)

Wielkopolska: zderzenie busa i cysterny. Trzy osoby ranne

Uwaga na utrudnienia na autostradzie A2. Po wypadku zablokowana była trasa w kierunku Warszawy między węzłami Nowy Tomyśl i Buk. Po godzinie 8 udrożniono jeden pas jezdni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielkopolska: zderzenie busa i cysterny. Trzy osoby ranne
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)

Poważny wypadek w Wielkopolsce. Na 117. kilometrze trasy, w okolicy miejscowości Wąsowo, zderzyły się bus i cysterna. Trzy osoby zostały ranne.

Autostrada A2 w kierunku Warszawy między węzłami Nowy Tomyśl i Buk była całkowicie zablokowana. Po godzinie 8 udrożniono jeden pas jezdni.

Policja wprowadziła objazd od węzła Nowy Tomyśl drogą krajową 92 do węzła Buk.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Polub WP Wiadomości