Trwa ładowanie...
dbp9k2x

Wielkopolska: zaginął 13-letni Mateusz. Jest szczęśliwy finał

Policja szukała 13-letniego Mateusza z Łopuchowa koło Murowanej Gośliny. Chłopiec zaginął w środę przed południem. Służby prosiły o pomoc, jednak nastolatka ostatecznie udało się odnaleźć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginął nastolatek. Nowe fakty
Zaginął nastolatek. Nowe fakty (WP.PL)
dbp9k2x

"Zaginął 13 letni Mateusz W. z Łopuchowa k. Murowanej Gośliny. Po raz ostatni był widziany w sklepie ok. 10.00. Zabrał harcerski sprzęt biwakowy i zniknął. Szukamy go w trybie alarmowym. Prosimy o informacje od każdego, kto go dziś widział" - napisał na swoim profilu na Twitterze rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

"Poszukujemy Mateusza, ucznia klasy 8. Był widziany w drodze do szkoły o 8.00 w Łopuchowie, do szkoły nie dotarł, o 9.00 był widziany na boisku w Łopuchowie, znaleźliśmy właśnie pod wiatą w Łopuchowie jego latarkę, która podłączona jest do ładowania!" - napisali ok. 19 na profilu na Facebooku jego bliscy, apelując o pomoc w poszukiwaniach.

Nastolatek odnalazł się w czwartek. "Chłopiec jest cały i zdrowy. Przed chwilą po sygnale od świadków policjanci znaleźli go w sklepie w Kiszkowie. Przypomnę że trzynastolatek zaginął wczoraj w Murowanej Goślinie" - napisał Borowiak na Twitterze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbp9k2x

Podziel się opinią

Share
dbp9k2x
dbp9k2x
Więcej tematów