Trwa ładowanie...
d47eso8

Wieczór wyborczy w Wirtualnej Polsce, czyli "Nowe rozdanie"

Wirtualna Polska przygotowuje się na specjalny wieczór wyborczy. "Nowe rozdanie" rozpocznie się 13 października o 20:50 i będzie emitowane na stronie głównej oraz w Telewizji WP. Reporterzy Wirtualnej Polski będą we wszystkich ogólnopolskich komitetach wyborczych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wieczór wyborczy w Wirtualnej Polsce
Wieczór wyborczy w Wirtualnej Polsce (WP.PL)
d47eso8

Redakcja WP zrelacjonuje wyniki wyborów parlamentarnych w specjalnym programie "Nowe rozdanie". Gospodarzami wieczoru wyborczego będą Agnieszka Kopacz i Tomasz Machała. Program rozpocznie się o godzinie 20:50 i będzie emitowany na stronie głównej WP, pierwsze 45 minut będzie dostępne również w Telewizji WP. Cały program potrwa około 1 godz. 40 min.

Reporterzy Wirtualnej Polski będą we wszystkich pięciu sztabach ogólnopolskich komitetów wyborczych. Wydarzenia w nich zrelacjonują: Marek Kacprzak, Michał Wróblewski, Karolina Kołodziejczyk, Marcin Łukasik i Klaudiusz Michalec. Ich gośćmi będą liderzy największych partii politycznych.

d47eso8

W studio Wirtualnej Polski wyniki wyborów w rozmowie z Tomaszem Machałą skomentują byli politycy, m.in. Adam Hofman i Ryszard Kalisz; publicyści oraz politolodzy i socjolodzy. Dziennikarze WP przedstawią szczegółowe wyniki wyborów, najciekawsze komentarze z mediów społecznościowych oraz skutki rozstrzygnięć wyborczych dla polskiej gospodarki.

W powyborczy poniedziałek Wirtualna Polska wyemituje specjalny program w miejsce codziennych: "Tłit" i "Money. To się liczy". Gospodarzem politycznej części programu będzie Marek Kacprzak, zaś ekonomicznej, Sebastian Ogórek.

Poniedziałkowe "Nowe rozdanie" rozpocznie się o 8:00. Gośćmi programu będą politycy wszystkich partii, które znajdą się w nowo wybranym parlamencie oraz komentatorzy. Od godziny 9:15 w drugiej części "Nowego rozdania" zasiądą czołowi publicyści i ekonomiści, którzy ocenią perspektywy dla polskiej gospodarki.

Wieczór wyborczy będzie dostępny również w Telewizji WP – w telewizji naziemnej oraz u takich operatorów, jak: platforma canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 128), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wiele innych sieci kablowych oraz w WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d47eso8

Podziel się opinią

Share
d47eso8
d47eso8
Więcej tematów