Trwa ładowanie...
d4h3zvn

Wesoła. Ukraińcy grali w karty. Nagle jeden z nich sięgnął po nóż

Jak ustaliła policja, podczas zakrapianej alkoholem wspólnej gry w karty doszło do nieporozumienia między dwoma obywatelami Ukrainy. Jeden z mężczyzn kilkukrotnie dźgnął kolegę nożem. 44-letni nożownik został aresztowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna jest oskarżony o usiłowanie zabójstwa
Mężczyzna jest oskarżony o usiłowanie zabójstwa (Policja)
d4h3zvn

Zgłoszenie o incydencie otrzymali policjanci z komisariatu w Sulejówku. Podany przez telefon adres okazał się jednak błędny i funkcjonariusze musieli na własną rękę szukać miejsca przestępstwa. Okazało się, że do dźgnięcia doszło na terenie Wesołej. Na jednej z posesji funkcjonariusze odnaleźli zarówno rannego mężczyznę, jak i podejrzanego o ugodzenie nożem.

44-letni Ukrainiec został zatrzymany. Policjanci ustalili, że sprawca ugodził poszkodowanego w wyniku kłótni podczas gry w karty. W trakcie partii obaj mężczyźni spożywali alkohol.

d4h3zvn

Na miejsce przybyli funkcjonariusze z komisariatu w Wesołej. Śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków i zabezpieczyli ślady. Zatrzymany Ukrainiec został przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd postanowił o zastosowaniu tymczasowego aresztu wobec 44-latka.

Zobacz także: "Mam nowe zadanie”. Anna Zalewska o swoim starcie do PE

d4h3zvn

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d4h3zvn

d4h3zvn
d4h3zvn
Więcej tematów