Trwa ładowanie...

Zwężenie ulic Rakowieckiej i Madalińskiego, zamknięcie Obornickiej

Utrudnienia już od piątku

Zwężenie ulic Rakowieckiej i Madalińskiego, zamknięcie Obornickiej
d2ekhi8
d2ekhi8

Od 7 do 8 grudnia zwężona będzie ul. Rakowiecka, a od 8 do 9 grudnia ul. Madalińskiego przy skrzyżowaniu z al. Niepodległości.

Od 7 do 8 grudnia wyłączony z ruchu będzie prawy pas zachodniego wlotu ul. Rakowieckiej (z kierunku ul. św. Andrzeja Boboli) na skrzyżowanie z al. Niepodległości. Jazda na wprost w ciągu ul. Rakowieckiej oraz skręty w al. Niepodległości, będą odbywały się z lewego pasa ruchu. Przed zwężeniem prawy pas ruchu ul. Rakowieckiej będzie służył tylko do skrętu w ul. Asfaltową.

Od 8 do 9 grudnia zwężone o jeden pas ruchu zostaną obydwa wloty ul. Madalińskiego na skrzyżowanie z al. Niepodległości. Jazda na wprost w ciągu ul. Madalińskiego oraz skręty w al. Niepodległości będą odbywały się z lewego pasa ruchu.

Utrudnienia związane są z odtworzeniem nawierzchni jezdni po pracach wodociągowych.

.........................................................................................................................................................

W sobotę i niedzielę (8 i 9 grudnia) zamknięty dla ruchu będzie zachodni wlot Obornickiej na skrzyżowanie z ul. Wiertniczą.

d2ekhi8

Nie będzie można dojechać ul. Obornicką od ul. Królowej Marysieńki do Wiertniczej. Jadący ul. Wiertniczą (z kierunku centrum) nie mogą skręcić w ul. Obornicką. Objazd prowadzi ulicami: Rumianą, Kosiarzy i Lentza. Równocześnie zamknięty będzie również przejazd pomiędzy dwoma jezdniami ul. Wiertniczej, a wschodnia jezdnia ul. Wiertniczej zostanie zwężona do dwóch pasów ruchu. Utrudnienia związane są z budową kanalizacji deszczowej.

d2ekhi8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ekhi8
Więcej tematów