Trwa ładowanie...

Żoliborz: podczas remontu szkoły znaleziono szczątki

Trwa wyjaśnianie sprawy.

Żoliborz: podczas remontu szkoły znaleziono szczątki
d397hzt
d397hzt

Robotnicy, którzy prowadzą prace remonotowe w kompleksie Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 przy ulicy Włościańskiej 35, zawiadomili policję o niecodziennym odkryciu. Pod posadzką sali gimnastycznej znaleziono czaszkę i kości.

O znalezisku w Zespole Szkół przy Włościańskiej poinformował* na Twitterze Krzysztof Bugla, burmistrz Żoliborza. "W trakcie prac remontowych w ZSSiL przy Włościańskiej natrafiono na ludzki szkielet. Trwa wyjaśnianie sprawy” – napisał na portalu społecznościowym. *

w trakcie prac remontowych w ZSSiL przy Włościańskiej natrafiono na ludzki szkielet. Trwa wyjaśnianie sprawy.

— Krzysztof Bugla (@krzysztofbugla)

d397hzt

Jak informuje tvnwarszawa.pl znaleziono czaszkę i około 10 kości. Rzecznik prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa V kom. Elwira Kozłowska potwierdziła zgłoszenie szczątków. - Jednak na razie nie można potwierdzić jakiego pochodzenia są kości. Zabepieczony materiał trafił do Zakładu Medycyny Sądowej i tam zostanie przebadany przez biegłego antropologa. - informuje rzecznik.

Z powodu znalezienia szczątków przerwano prace remontowe w szkole. – Prowadzimy tam roboty związane z umocnieniem zaplecza sali gimnastycznej. Rano zgłosił się do nas przedstawiciel wykonawcy z informacją, że w czasie odkrycia części posadzki pracownicy znaleźli ludzką czaszkę i fragmenty szkieletu. Na miejsce wezwano prokuratora i technika. Na czas ich działań roboty musiały zostać przerwane – mówi tvnwarszawa.pl Wiesława Firlej, naczelnik wydziału infrastruktury dzielnicy Żoliborz.

Źródło: WawaLove.pl/tvnwarszawa.pl/Twitter

Przeczytajcie również: Choremu ukradziono pompę insulinową wartą 10 tys. zł

d397hzt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d397hzt
Więcej tematów