Trwa ładowanie...

Złapano siatkę dilerów!

Zabezpieczono 617 gramów amfetaminy, 472 gramy marihuany oraz 97 gramów kokainy

Złapano siatkę dilerów!
d2gprkr
d2gprkr

Policjanci ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową, na podstawie posiadanych informacji, ustalili kolejne osoby mogące mieć związek z narkobiznesem. Zatrzymano dwóch mężczyzn i kobietę. C

Śledczy już od jakiegoś czasu obserwowali dwa warszawskie mieszkania. Ich właścicieli podejrzewali o rozprowadzanie narkotyków. W ubiegły poniedziałek, na terenie Pragi Południe, funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 37 i 43 lat. Młodszy z nich, Marcin P., zwrócił uwagę policjantów swoim nerwowym zachowaniem, kiedy wychodził z obserwowanego bloku. Śledczy postanowili sprawdzić, co jest przyczyną jego zdenerwowania. W trakcie kontroli samochodu, do którego wsiadł 37-latek, ujawniono marihuanę oraz kokainę. Niemal w tym samym czasie został zatrzymany Robert Z. W mieszkaniu należącym do 43-latka policjanci odnaleźli znaczne ilości środków odurzających. W sumie zabezpieczono 472 gramy marihuany oraz 97 gramów kokainy.

Do kolejnego zatrzymania, tym razem na warszawskim Bemowie doszło dwa dni później. Policjanci zatrzymali 40-letnią kobietę. W wynajmowanym przez nią mieszkaniu, w dolnej szufladzie lodówki, śledczy znaleźli ponad 617 gramów amfetaminy.

Cała trójka podejrzana jest o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Robert Z. dodatkowo odpowie za handel narkotykami. Wobec 40-letniej kobiety i 43-letniego orzeczono 3 miesięczny areszt. 37-latek ma orzeczony środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

d2gprkr

Wszystkim może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

d2gprkr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gprkr
Więcej tematów