Trwa ładowanie...

Zbiórka przyborów szkolnych dla uchodzców. Potrzebne zeszyty, kredki, plecaki

Inicjatywa Dom Otwarty oraz Fundacja Ocalenie zwraca się z apelem o pomoc w zbiórce artykułów szkolnych dla dzieci mieszkających w Polsce uchodźców.

Zbiórka przyborów szkolnych dla uchodzców. Potrzebne zeszyty, kredki, plecaki
d16kj4n
d16kj4n

Wakacje powoli zmierzają do końca, uczniowie lada chwila będą przygotowywać się do szkoły. Do warszawskich placówek uczęszczają również dzieci mieszkających w Polsce uchodźców. Z tego powodu, nieformalna inicjatywa Dom Otwarty, we współpracy z Fundacją Ocalenie, prowadzi zbiórkę wyprawek szkolnych.

- Początek roku szkolnego to zawsze ogromne wydatki dla rodziców i opiekunów. - przekonują organizatorzy zbiórki z Domu Otwartego oraz Fundacji Ocalenie. Zwracają się z apelem o pomoc w zbiórce artykułów szkolnych dla dzieci mieszkających w Polsce uchodźców.

Potrzebne są zeszyty, bloki, skoroszyty, ryzy papieru A4 (kolorowego i białego), kredki (pastele, typu Bambino), flamastry, farby, pędzle, plastelina, krepina, bibuła,* długopisy, *ołówki, gumki,* temperówki, *nożyczki, kleje w sztyfcie, linijki, cyrkle, piórniki, teczki, plecaki, worki na kapcie.

d16kj4n

Rzeczy można przekazać pocztą lub bezpośrednio do Fundacji Ocalenie (ul. Koszykowa 24) i do Klubu Plan B (al. Wyzwolenia 18, przy placu Konstytucji). Istnieje też możliwość osobistego dostarczenia artykułów na stoisko Fundacji oraz Domu Otwartego podczas Warszawskiego Wielokulturowego Street Party, który odbędzie się 28 sierpnia.

Zabrane materiały zostaną przekazane podopiecznym Fundacji oraz dzieciom przebywającym w ośrodkach dla uchodźców w Warszawie, Łomży i okolicach. - Postaramy się także dotrzeć do innych ośrodków. - zapewniają organizatorzy zbiórki.

d16kj4n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16kj4n
Więcej tematów