Trwa ładowanie...

Zaginął znany socjolog!

AKTUALIZACJA: Henryk Domański odnaleziony!

Zaginął znany socjolog!
djdy8h1
djdy8h1

Warszawska policja po kilkunastu godzinach odnalazła znanego socjologa profesora Henryka Domańskiego. Mężczyzna znajduje się w szpitalu.

Znany socjolog profesor Henryk Domański w niedzielny poranek wyszedł z domu na Białołęce , aby - prawdopodobnie - pobiegać. W domu zostawił telefon komórkowy i wszystkie dokumenty. *__*

W poniedziałek miał odebrać ze szpitala swoją matkę, jednak nie przyjechał do placówki. Obecnie naukowca szuka policyjny śmigłowiec i około trzydziestu policjantów. Funkcjonariusze przeszukują m.in. okolice wału wiślanego na Białołęce.

Jeśli ktoklwiek z was ma informacje mogące pomóc w znalezieniu prof. Domańskiego, prosimy przekazywać je na policję , która za pomocą helikoptera i kilkudziesięciu funkcjonariuszy próbuje odnaleźć profesora.

djdy8h1

Prof. Henryk Domański to jeden z najwybitniejszych, żyjących współcześnie socjologów. Specjalizuje się w obiektywnym i świadomościowym badaniu rozwarstwiania społeczeństwa i aspektów z tym związanych, m.in. zarobków i biedy. Obecnie pełni funkcję dyrektora Instytutu Filozofii i Socjologii PAN - jest kierownikiem Zakładu Badań Struktury Społecznej.

djdy8h1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djdy8h1
Więcej tematów