Trwa ładowanie...

Zaginął 28-letni Marcin. Widziałeś go?

Funkcjonariusze z Jabłonny prowadzą poszukiwania 28-letniego Marcina Poręby.

Zaginął 28-letni Marcin. Widziałeś go?
d2f5ywc
d2f5ywc

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie poszukują zaginionego 28-letniego Marcina Poręby. Mężczyzna 13 września około godz. 17.00 skończył pracę w Warszawie i zamierzał wracać do Jabłonny. Do domu jednak nie dotarł. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Jabłonnie, telefon 22 774-43-44 lub z najbliższą jednostką Policji pod bezpłatnymi nr tel. 997 i 112.

Funkcjonariusze z Jabłonny prowadzą poszukiwania 28-letniego Marcina Poręby.

Mężczyzna ma około 186-190 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy krótkie, koloru ciemny blond, oczy szare. Znaki szczególne to blizna pod okiem oraz tatuaż na ręku. W chwili zaginięcia ubrany był w krótkie spodenki koloru niebieskiego w kratkę, szarą koszulkę oraz sportowe buty. Mężczyzna prawdopodobnie przemieszczał się rowerem. Mógł też mieć przy sobie czarny plecak oraz saszetkę przewieszoną przez klatkę piersiową.

13 września około godz.17.00 mężczyzna skończył pracę w Warszawie i zamierzał wrócić do domu do Jabłonny. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu 28-latka prezentowanego na zdjęciu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny (może być anonimowy) z Komisariatem Policji w Jabłonnie ul. Modlińska 102B, telefon 22 774-43-44 lub pod bezpłatne nr tel. 997 i 112.

Przeczytaj też:

d2f5ywc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f5ywc
Więcej tematów