Trwa ładowanie...

Za darmo: Wianki nad Wisłą 2013

Kto wystąpi w tym roku? Zobaczcie!

Za darmo: Wianki nad Wisłą 2013
dilzws6
dilzws6

Wianki nad Wisłą to największe ogólnodostępne wydarzenie plenerowe organizowane od 18 lat w Warszawie i najchętniej odwiedzana rodzinna impreza w mieście, która do tej pory zgromadziła ponad 600 tysięczną publiczność. W tym roku impreza odbędzie się 22 czerwca. Jakie atrakcje czekają na warszawiaków?

Koncert wiankowy odbędzie się w sobotę 22 czerwca. Na wielkiej scenie ustawionej na Podzamczu, tuż przy ulicy Sanguszki, wystąpią: Mela Koteluk, młody brytyjski zespół New Young Pony Club, laureatka ubiegłorocznego konkursu Eurowizji Loreenoraz *The Pink Floyd UK, *zespół grający na żywo niezapomniane przeboje tej rockowej grupy. Początek imprezy o godzinie 20:00.

Najważniejszym elementem Wianków zawsze była muzyka i koncerty. Nad Wisłą wystąpili wszyscy najbardziej znani polscy artyści. Od kilku lat zapraszamy również do Warszawy wykonawców zagranicznych. Tym razem będzie ich aż trzech, grających bardzo zróżnicowaną muzykę. Usłyszymy new rave z Wielkiej Brytanii, przeboje Loreen utrzymujące się na światowych listach przebojów, a w końcu* klasykę w postaci ponadczasowych kompozycji Pink Floyd w wykonaniu zespołu na czele którego stoi Andy Gibson*. – mówi Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady, organizator wydarzenia. Mając tak dużą publiczność musimy mieć pewność, że każdy bez względu na wiek i upodobania muzyczne, znajdzie wykonawcę, który dostarczy mu dobrej zabawy- dodaje.

W sobotę, 22 czerwca, z uwagi na koncert Wianki nad Wisłą wyjątkowo nie odbędzie się pokaz multimedialnych fontann.
Wstęp na koncerty jest wolny.
dilzws6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dilzws6
Więcej tematów