Trwa ładowanie...
Aleksandra Synowiec
04-04-2013 17:22

Za darmo - Targi: Regionalia, Lato 2013 oraz Agroturystyka

Zaplanuj już teraz zbliżające się wakacje

Za darmo - Targi: Regionalia, Lato 2013 oraz Agroturystyka
d329z19
d329z19

W dniach 19 kwietnia (piątek) - 21 kwietnia (niedziela) w Centrum MT Polska przy ulicy Marsa 56c odbędą się II Targi Produktów Regionalnych Regionalia, XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2013 oraz Targi Agroturystyka. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Targi Produktów Regionalnych Regionalia to:
- produkty z list tradycyjnych i regionalnych, żywność ekologiczna i organiczna,
- produkty naturalne
- produkty z całego świata
- miody, wyroby mleczarskie
- wina i browary regionalne
- moda inspirowana folklorem, pokazy twórców ludowych, technik wytwórczych
- wyroby rzemieślnicze
- wyroby z drewna
- ręcznie robiona biżuteria
- kosmetyki naturalne
- eko organizacje, stowarzyszenia i fundacje
Na tegorocznych Regionaliach po raz pierwszy zorganizowane zostanie Święto Piw Regionalnych. Będzie to idealna okazja, żeby poznać różnorodne smaki złocistych trunków produkowanych przez lokalne browary. Na targach odbędą się również degustacje innych regionalnych wyrobów i pokazy kulinarne.

Równolegle, w tym samym miejscu będą się odbywać XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2013, na których będzie można zaplanować zbliżające się wakacje. Będzie można zapoznać się z ofertą turystyczną, krajową i zagraniczną biur podróży (również internetowych) i touroperatorów oraz z ofertą noclegową różnego typu ośrodków (od hoteli i ośrodków wellness & SPA przez gospodarstwa agroturystyczne aż po schroniska i campingi). Poznamy także atrakcje turystyczne krajów, regionów, gmin i miast, takie jak: muzea, zabytki, obiekty rekreacyjne, szlaki turystyczne, aquaparki, parki tematyczne, pola golfowe, rzemiosło artystyczne, charakterystyczne potrawy regionalne, itp. Odbęzie się także kiermasz sprzętu turystycznego i sportowego oraz wydawnictw turystycznych.

W Centrum MT Polska odbędą się wówczas trzecie targi. Podczas* Targów Agroturystyka* będzie można zapoznać się z ofertą gospodarstw agroturystycznych i ekologicznych, domków letniskowych, pokoi gościnnych i kwater prywatnych, willi, pensjonatów,campingów i pól namiotowych, a także zasięgnąć informacji na temat atrakcji danego regionu u przedstawicieli lokalnych organizacji i stowarzyszeń agroturystycznych.

Godziny otwarcia:
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 18:00
Niedziela: 10:00 - 17:00

Wstęp wolny

d329z19
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d329z19
Więcej tematów