Trwa ładowanie...

Za darmo: Slideshow Aparatki.pl w kadrze i poza kadrem

Niezwykłe portrety par oraz zdjęcia z planów filmowych

Za darmo: Slideshow Aparatki.pl w kadrze i poza kadrem
d212kc0
d212kc0

Już po raz drugi Aparatki.pl zagoszczą ze swoim slideshow w Café Kulturalna.

- Pokaz slajdów składa się z dwóch bardzo różnych materiałów. Przedstawiamy dwa projekty. Pierwszy z nich to portrety. Przez kilka lat wspólnego fotografowania spotkałyśmy na swojej drodze wiele ciekawych, inspirujących par, które nierzadko wspierały nas i wciąż wspierają w naszej pracy, są naszymi znajomymi i przyjaciółmi. Inspiracją do zrobienia tego materiału byli Ifi i Michał. Oboje są muzykami i mieszkają w niezwykłym miejscu – w wieży. Postanowiłyśmy zrobić im tam portret. Z ciekawości oraz chęci pokazania jak osobowość wpływa na miejsce, w którym mieszkają, postanowiłyśmy sfotografować inne znane nam pary w ich mieszkaniach. Jesteśmy wdzięczne, że pozwoliły nam na to, że mogłyśmy odwiedzić ich z aparatem i spędzić chwilę w przerwie między codziennymi obowiązkami. Do naszych znajomych dołączyli ich znajomi. Sfotografowałyśmy w sumie 18 par w ich intymnym otoczeniu - opowiadają Aparatki, czyli *Dorota Wróblewska i Monika Ostrowska, absolwentki Europejskiej Akademii Fotografii*.

W drugim materiale pokazane zostaną zdjęcia zrobione podczas pracy na planach filmowych. Będzie to subiektywny wybór czarno-białych portretów, sytuacji i momentów, które niekoniecznie mogłyby się wiązać z konkretnym miejscem lub czasem.

Pokazowi będzie towarzyszył podkład muzyczny. Rytmy i bity będą na bieżąco miksowali dla nas: Szymon Orfin, Luc Peterson i Sexo Gratis.
Wtorek, 19 lutego, godz. 20.00. WSTĘP WOLNY

Cafe Kulturalna (PKiN), pl. Defilad 1

d212kc0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d212kc0
Więcej tematów