Trwa ładowanie...

Za darmo: Porsche zamiast taksówki!

Od dziś rusza w stolicy nietypowa akcja promocyjna

Za darmo: Porsche zamiast taksówki!
dmyxdal
dmyxdal

Od 23 listopada każdy mieszkaniec, który korzysta z aplikacji myTaxi może się spodziewać miłej niespodzianki. Może się zdarzyć, że zamiast zamówionej taksówki pod dom lub pracę podjedzie luksusowy Porsche Panamera GTS. Bez taksometru - ten przejazd będzie całkowicie darmowy! W ten sposób firma chce zachęcić do korzystania ze smartfonowej aplikacji do zamawiania taksówek. Auto ze sportową sylwetką, gładką linią czerwonego dachu i siedmiobiegową, automatyczną skrzynią już można spotkać na ulicach miasta.

Jak zamówić darmowe Porsche? Przede wszystkim trzeba mieć w telefonie aplikację myTaxi (dostępna na Androida, iPhone'a i iPada), następnie, zamawiając przez nią taksówkę należy oznaczyć przedział cenowy pomiędzy 1,60, a 2,40 zł/km. Potem na mapie kliknąć na ikonki samochodów znajdujące się w okolicy i sprawdzić, czy którymś z nich jest myPorsche. Jeśli tak jest - zamawiamy.

Wówczas podjeżdża pod twoją firmę, szkołę lub Twój dom wypasione Porsche, a ty - za darmo - jedziesz na miejsce luksusowym autem. Like a Boss.

Na myPorsche można polować od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 (w piątek do godz. 23.00) i w sobotę od godz. 10.00 do 23.00. Aplikację MyTaxi można pobrać STĄD .

dmyxdal
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmyxdal
Więcej tematów