Trwa ładowanie...

Za darmo: porady komputerowe

Słyszeliście już o Warszawskim Pogotowiu Komputerowym?

Za darmo: porady komputerowe
d41afbq
d41afbq

W sieci znaleźliśmy nietypowe ogłoszenie: darmowe porady komputerowe. Jak to, za darmo? Nie ma nic za darmo. Postanowiliśmy zadzwonić i sprawdzić.

- Dzień dobry. Tam gdzie miałem literkę "Z" mam teraz literkę "Y". Nie wiem jak to naprawić! Pomożecie?

- Witam. Proszę zrobić następujące czynności... W tym miejscu pan z Warszawskiego Pogotowia Komputerowego spokojnym głosem, krok po kroku wyjaśnił nam, co powinniśmy zrobić. Po wszystkim nie mieliśmy już wyjścia i przyznaliśmy się do tego, że dzwonimy z WawaLove. Spytaliśmy co to jest Warszawskie Pogotowie Komputerowe, jak długo działa i dlaczego robią to, co robią.

Warszawskie Pogotowie Komputerowe jest inicjatywą kilku prywatnych osób, ludzi z branży IT. Pan, z którym rozmawialiśmy powiedział nam, że ich działalność to przede wszystkim pomoc przy wyborze sprzętu komputerowego. Czyli co wybrać, jak wybrać. Służą radą przez telefon, pomagają też w drobnych problemach, jak konfiguracja czy wybór oprogramowania. Działają od kilku miesięcy. Robią to za darmo.

d41afbq

- Wielu ludzi z Warszawy ma problem na przykład z kupnem komputerów - usłyszeliśmy. - W sklepach jest mnóstwo sprzętu. Ludzie gubią się, nie wiedzą, co wybrać. My im pomagamy. Za darmo. Wystarczy do nas zadzwonić.

- Polecacie im konkretny sprzęt lub sklep?

- Nigdy. Nie chcemy, by kojarzono nas z ludźmi, którzy mają jakiś układ z konkretnym sklepem. Po prostu, staramy się pomóc.

- Dlaczego to robicie?

d41afbq

- Możecie nazwać nas idealistami, ale powód naszej działalności jest bardzo prosty: chcemy pomagać. Zadzwoniliście, mieliście problem. My pomogliśmy, prawda?

- Tak.

- I to wszystko. Dziękuję za rozmowę.

Warszawskie Pogotowie Komputerowe znaleźć można TUTAJ .

d41afbq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41afbq
Więcej tematów