Trwa ładowanie...

Za darmo: Pokaz filmu "The end of the line"

Coś dla interesujących się ekologią. Po projekcji odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem biologów i polityków [ZWIASTUN]

Za darmo: Pokaz filmu "The end of the line"
d93n51i
d93n51i

Nadmierna eksploatacja ryb na świecie doprowadziła do dramatycznego spadku populacji wielu gatunków poławianych komercyjnie. Ponadto niektóre praktyki połowowe mają destrukcyjny wpływ na wrażliwe ekosystemy morskie. Twórca wzywa widzów do podjęcia działań aby doprowadzić do zlikwidowania problemu przełowienia zasobów morskich na świecie i odbudować zagrożone populacje. Poruszający film oparty na książce Charlesa Clovera pod tym samym tytułem otwiera oczy i sprawia, że na morza i oceany nie będziemy już patrzeć tak samo jak kiedyś.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich widzów do uczestnictwa w panelu dyskusyjnym, który odbędzie się tuż po seansie filmu "The End of The Line". Goście specjalni: biolodzy morza, politycy, reprezentanci organizacji pozarządowych dyskutować będą miedzy innymi nad możliwymi do podjęcia i zrealizowania rozwiązaniami wobec problemu przełowienia zasobów ryb i innych zagrożeń dla ekosystemów morskich. Wstęp na pokaz filmu i towarzyszący panel dyskusyjny jest bezpłatny.

"The end of the line"
Kino Atlantic, ul. Chmielna 33
27 kwietnia, godz. 12.00

Zobaczcie zwiastun!

d93n51i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d93n51i
Więcej tematów