Trwa ładowanie...

Za darmo: Noc Biologów

Będzie można dowiedzieć się m.in. dlaczego rośliny się rumienią a ludzie lubią czerwone owoce, usłyszeć jaki wyją wilki i doświadczyć jak drony pomagają w badaniach przyrodniczyc

Za darmo: Noc Biologów
d47ly4d
d47ly4d

Nadchodząca Czwarta Ogólnopolska "Noc Biologów" na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego rozpocznie się w piątek 9 stycznia 2015 roku o 15:30 i potrwa niemal do północy. W Ogrodzie Botanicznym "Noc" zacznie się za dnia - od godziny 10:00. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Na gości wydarzenia czekać będzie aż 25 różnych wykładów, 16 warsztatów/laboratoriów, slajdowisko i niemal 15 wystaw. Wykłady i zajęcia poprowadzą pracownicy Wydziału Biologii oraz naukowcy z pokrewnych instytucji. Na warsztaty i laboratoria trzeba się wcześniej zapisać TUTAJ .

W programie wydarzenia znajdziecie między innymi wykład o tym, czy rośliny GM są dla nas szkodliwe, o komórkach macierzystych i ich starzeniu, czy o tym, jak powstają sawanny. Dowiecie się też, dlaczego narkotyki uzależniają i czy grozi nam klęska przeludnienia. Będziecie mieli również okazję zastanowić się, jak wyglądałby świat bez mężczyzn i o czym wyją wilki.

d47ly4d

Wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta M.St.Warszawy. Patronem medialnym jest Niezależny Miesięcznik Studentów MAGIEL.

d47ly4d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47ly4d
Więcej tematów