Trwa ładowanie...

Za darmo: Nauka tańców warszawskich. Część II [WIDEO]

Ostatnio przybyły tłumy chętnych i nie wszyscy się zmieścili. Dlatego organizatorzy robią powtórkę!

Za darmo: Nauka tańców warszawskich. Część II [WIDEO]
d4kkqc3
d4kkqc3

Kochamy tańczyć warszawskie tańce! Ostatnio zapraszaliśmy was na imprezę , na której, przy muzyce na żywo, można było nauczyć się popularnych, warszawskich tańców. Jak się okazało, popularność tej imprezy była tak duża, że* przyszło za dużo osób i nie wszyscy się pomieścili*. Dlatego organizatorzy postanowili zrobić powtórkę

Już jutro, w sobotę, w pierwszej w Warszawie Teatralnej Miejscówce, która powstała w Starej Fabryce Serów przy ulicy Hożej odbędzie się kolejna nauka tańców warszawskich. Zapraszają artyści Teatru Pijana Sypialnia.

Scena Hoża 51 , start o godzinie 20:00. Wstęp wolny.

Czytaj również: ZA DARMO: Dzień Podłości

Polka? Walczyk? Musicie tego spróbować! Pod okiem choreografki Teatru Pijana Sypialnia uczymy tańców warszawskich. A to wszystko do muzyki na żywo! Wydarzenie urozmaici również wspólne śpiewanie przedwojennych szlagierów. Staramy się odkrywać w Warszawie, to co najpiękniejsze – mówi Karolina Lichocińska, aktorka Teatru Pijana Sypialnia. Spróbujcie raz, a przekonacie się, że polka możne niebezpiecznie uzależniać. Dobra zabawa gwarantowana! Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych!

d4kkqc3

Wieczór poprowadzą artyści Teatru Pijana Sypialnia. Przewidziano również konkursy. Będzie można wygrać bilety na niedzielne widowisko muzyczne „Wodewil Warszawski”, a najlepsze pary zatańczą w stylowych kapeluszach, o który zacięty bój wiodą szczególnie panie.

Zobaczcie wideo z ostatniej imprezy!

d4kkqc3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kkqc3
Więcej tematów