Trwa ładowanie...

Za darmo: nauka tańców warszawskich

Zajęcia już dziś wieczorem na Hożej!

Za darmo: nauka tańców warszawskich
d2in3bw
d2in3bw

Polka? Walczyk? Musicie tego spróbować! Pod okiem choreografki Teatru Pijana Sypialnia nauczycie się tańców warszawskich. A to wszystko do muzyki na żywo! Wydarzenie urozmaici również wspólne śpiewanie przedwojennych szlagierów.

Staramy się odkrywać w Warszawie, to co najpiękniejsze – mówi Karolina Lichocińska, aktorka Teatru Pijana Sypialnia. Spróbujcie raz, a przekonacie się, że polka możne niebezpiecznie uzależniać. Dobra zabawa gwarantowana! Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych!

Wieczór poprowadzą artyści Teatru Pijana Sypialnia . Przewidziano również konkursy. Będzie można wygrać bilety na niedzielne widowisko muzyczne „Wodewil Warszawski”, a najlepsze pary zatańczą w stylowych kapeluszach.

d2in3bw

Kiedy: 31 stycznia 2014 r. (piątek), godz. 21:30

Gdzie: Stara Fabryka Serów, ul. Hoża 51, Śródmieście

WSTĘP WOLNY

SCENA HOŻA 51 jest pierwszym teatralnym miejscem w Warszawie, w którym obowiązuje luźna, wręcz klubowa atmosfera. W trakcie wydarzeń artystycznych można robić zdjęcia i pić ciepłą herbatę. Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Teatr Pijana Sypialnia, który w rankingu krytyków teatralnych miesięcznika „Teatr” w sezonie 2012/2013, został dwukrotnie wyróżniony za jedno z najciekawszych wydarzeń teatralnego offu.

d2in3bw
d2in3bw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2in3bw
Więcej tematów