Trwa ładowanie...

Za darmo: multimedialna historia warszawskiej Woli

Wystawa, którą umieszczono na multimedialnym stole reagującym na dotyk użytkownika dzięki wykorzystaniu technologii MultiTouch

Za darmo: multimedialna historia warszawskiej Woli
d4biq4d
d4biq4d

Polecamy wystawę „Robotnicza Wola”, która będzie prezentowana od 5 maja do 5 czerwca 2014 r. w WOM-ie Urzędu Dzielnicy Warszawa Wola przy ul. Solidarności 90.

Wystawę umieszczono na multimedialnym stole reagującym na dotyk użytkownika dzięki wykorzystaniu technologii MultiTouch. Poręczną osią prezentacji jest historyczna mapa Woli, dzięki której można zapoznać się z lokalizacją poszczególnych fabryk. Będzie można obejrzeć kilkadziesiąt historycznych zdjęć i rysunków opatrzonych komentarzem, które ilustruje minioną aktywność produkcyjną i przypomina o zabytkowej spuściźnie tej części Warszawy.

Warszawska Wola to synonim tradycji robotniczych. Od połowy wieku XIX bardzo gwałtownie rozwijał się tu przemysł. Twórcy wystawy chcą przypomnieć tę fabryczną historię Woli.

Dla osób, które nie bedą mogły dotrzeć na miejsce prezentacji, wystawa „Robotnicza Wola” będzie dostępna pod adresem *www.wystawa-wola.pl już od 5 maja br. *

d4biq4d

Ekspozycję organizuje Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Warszawa w Europie przy wsparciu Fundacji im. Róży Luksemburg.

d4biq4d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4biq4d
Więcej tematów