Trwa ładowanie...

Za darmo: Enej i Halina Mlynkowa na Bemowie

W najbliższą niedzielę II edycja Festiwalu Dobrej Zabawy

Za darmo: Enej i Halina Mlynkowa na Bemowie
d2eqjey
d2eqjey

Enej i Halina Mlynkowa zagrają w najbliższą niedzielę, 11 maja, na Bemowie . Impreza rozpocznie się już o godz. 11:00 na terenach zielonych za urzędem dzielnicy. Festiwal Dobrej Zabawy Radia ZET i Dzielnicy Bemowo będzie podzielony na kilka części.* Wstęp wolny.*

W strefie bajek i zabaw każde dziecko znajdzie coś dla siebie - mówią organizatorzy Na dzieci czekają: Wioska Olimpijska, czyli zmagania sportowe na trawie, stanowiska poświęcone łamigłówkom, krzyżówkom, kolorowankom i puzzlom, artystyczne malowanie twarzy, balonowe zwierzaki, turniej piłki nożnej na dmuchanym boisku, produkcja biżuterii dla najmłodszych i Giga-gra – gigantyczny, autorski chińczyk. W strefie bezpieczeństwa pokażemy, jak ważne jest zapobieganie sytuacjom niebezpiecznym. Będą z nami policjanci, ratownicy medyczni, żandarmeria wojskowa.* Centrum Nauki „Kopernik” przygotowało zajęcia i eksperymenty dla najmłodszyc*h - dodają.

Zespół Enej, zwycięzca programu Must be the Music – Tylko muzyka wystąpi o godz. 19:00 na parkingu bemowskiego ratusza. Drugą gwiazdą wieczoru będzie Halina Mlynkova.

*Zobacz także: 2. Siekierkowska Majówka *

d2eqjey
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eqjey
Więcej tematów