Trwa ładowanie...

Z Modlina nad Garonnę. Nowe połączenie lotnicze

To już 37 kierunek tej linii

Z Modlina nad Garonnę. Nowe połączenie lotnicze
d4uew6y
d4uew6y

Irlandzki przewoźnik Ryanair, poinformował dziś o uruchomieniu nowej trasy z Modlina do francuskiej Tuluzy. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu. Start już od 1 listopada.

- Aby uczcić wprowadzenie nowego połączenia Warszawa Modlin – Tuluza, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 79 zł na podróż do 15 grudnia 2016 r. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej przewoźnika do środy 3 lutego do północy - zachęcają irlandzkie linie.

To już 37 kierunek tej linii. Wcześniej Ryanair ogłosił, że od maja 2016 roku będzie można polecieć z Warszawy bezpośrednio na grecką wyspie Korfu

Rekordowe lotnisko

Pod koniec ubiegłego roku na lotnisku Warszawa/Modlin odprawiony został dwumilionowy pasażer. W analogicznym okresie 2014 r. z portu skorzystało 1,2 mln podróżnych. Najpopularniejszym kierunkiem - co chyba szczególnie nie dziwi - jest Londyn (Stansted). Tylko w 2015 poleciało tam z Modlina 276 112 pasażerów.

Francuskie miasto Tuluza zwane jest różowym miastem ("la ville rose") z powodu charakterystycznej lekko różowej cegły widocznej na elewacjach wielu budynków miasta. Ponad czterystu tysięczne miasto Jest największym węzłem komunikacyjnym południowo-zachodniej Francji. Istnieją tam ważne linie kolejowe i autostrady do Bordeaux, Narbonne, połączenie bezpośrednie drogowe z Hiszpanią i Andorą.

d4uew6y
d4uew6y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4uew6y
Więcej tematów