Trwa ładowanie...

Wystartował skatepark na Narodowym!

Wypożyczalnia sprzętu oraz lekcje od podstaw. Otwarte codziennie [WIDEO]

Wystartował skatepark na Narodowym!
d1ifbj4
d1ifbj4

Skatepark powstał na parkingu podziemnym Stadionu Narodowego. Przestrzeń dla fanów deskorolek i rolek specjalnie zaadaptowano w ramach projektu Zimowy Narodowy . Z licznych przeszkód, warsztatów oraz zajęć grupowych będzie można korzystać aż do 1 marca 2015 roku. - czytamy na stronach Stadionu narodowego.

Zajęcia w skateparku prowadzić będą m.in. GoSkate, I love rolki czy Teslaboards. Podczas specjalnych warsztatów można szkolić swoje umiejętności jazdy. Dodatkową atrakcją jest działająca w wybranych terminach wypożyczalnia sprzętu oraz lekcje od podstaw, dzięki którym można szybko rozpocząć przygodę z loangboardem czy rolkami.

Skatepark otwarty jest codziennie. Bilet wstępu w cenie 6 zł można kupić w kasach Stadionu Narodowego lub za pośrednictwem sklepu internetowego. Harmonogram zajęć i goddziny otwarcia znajdziecie na tej stronie .

Warto dodać, że przez pierwszy tydzień Zimowy Narodowy odwiedziło w sumie ponad 25 tysięcy gości. Hitem okazała się górka lodowa, z której w ciągu 7 dni zjechano prawie 20 000 razy! Równie dużym zainteresowaniem cieszy się nowo otwarty skatepark, z którego w ostatni weekend skorzystało blisko 2000 osób.

d1ifbj4

6 grudnia przed Stadionem Narodowym powstanie Warszawski Jarmark Świąteczny wzorowany na najlepszych wiedeńskich jarmarkach, a w lutym odbędą się dwa spektakularne show, Xtreme Ice Show i Kings On Ice.

Ceny biletów za 75 minutowy slot na pojedynczym lodowisku:
Normalny 13 zł
Ulgowy 10 zł

Ceny biletów za 75 minutowy slot na połączonych lodowiskach:
Normalny 15 zł
Ulgowy 12 zł

Górka Mała
Trzy zjazdy 6 zł

d1ifbj4

Górka Duża
Dwa zjazdy 10 zł

Zobaczcie wideo promujące Zimowy Narodowy!

d1ifbj4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ifbj4
Więcej tematów