Trwa ładowanie...

Wypadek na stacji metra Dworzec Wileński. Stacja wyłączona z ruchu

40-letni mężczyzna w bardzo ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Wypadek na stacji metra Dworzec Wileński. Stacja wyłączona z ruchu
dzygujb
dzygujb

Do wypadku z udziałem ok. 40-letniego mężczyzny doszło na stacji Dworzec Wileński. Pasażer najprawdopodobniej rzucił się pod skład metra. W bardzo ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracuje policja. Stacja jest wyłączona z ruchu. Kolejka kursuje wahadłowo.

- Tuż po godzinie 11. doszło do wypadku z udziałem pasażera. Na prośbę policji zamknęliśmy stację metra Dworzec Wileński. Wprowadziliśmy także następującą organizacje ruchu: po torze pierwszym będzie jeździć wahadło, pomiędzy stacją Rondo Daszyńskiego, a Stadionem Narodowym. Po torze drugim jeździć będzie wahadło od stacji Rondo Daszyńskiego, do stacji Centrum Nauki Kopernik. Na miejscu jest policja, będzie także konieczność wezwania prokuratora, zatem to zamknięcie może potrwać dłuższy czas - mówi WawaLove Anna Bartoń, rzeczniczka warszawskiego metra.

- Podejrzewamy w tej chwili próbę samobójczą, jednakże przyczyny i okoliczności będą jeszcze sprawdzane. Musimy obejrzeć nagrania z monitoringu i dopiero na tej podstawie zostanie określona przyczyna wypadku - wyjaśnia Anna Bartoń.

dzygujb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzygujb
Więcej tematów