Trwa ładowanie...

Wykorzystywał seksualnie nieletnich chłopców: płacił im za seks

Jak informują policjanci, pokrzywdzonych może być więcej.

Wykorzystywał seksualnie nieletnich chłopców: płacił im za seks
d3fmi54
d3fmi54

12 lat więzienia grozi mężczyźnie który przez blisko trzy lata spotykał się z kilkunastoletnimi chłopcami i płacił im za seks. 47-latek z Warszawy trafił do aresztu. Prokuratura postawiła mu 22 zarzuty.

- Zenon L. prawdopodobnie od około trzech lat spotykał się z chłopcami w wieku od 14 do 18 lat, płacąc im za czynności seksualne - informuje komisarz Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. 47-latek umawiał się z chłopcami przez portale w internecie.

Sprawa ma swój początek w 2014 roku. Pedofil wpadł wówczas podczas zasadzki zorganizowanej przezfunkcjonariuszy. Policjanci w mieszkaniu podejrzanego zabezpieczyli treść korespondencji, wykazy kontaktów, elektroniczne nośniki danych, komputery, kamerę.

Już wtedy Zenon L. usłyszał dwa prokuratorskie zarzuty, m.in. z art. 200, par. 1, czyli seksualnego wykorzystywania małoletniego w wieku poniżej 15 lat. Decyzją sądu trafił do aresztu.

d3fmi54

W ciągu trzyletniego śledztwa policja zebrała materiał dowodowy, który pozwolił na postawienie kolejnych 20 zarzutów dotyczących przestępstw na tle seksualnym, w tym po raz kolejny tego najpoważniejszego z art. 200 § 1 kk, obcowania płciowego z małoletnim poniżej 15 roku życia.

Jak informują policjanci, pokrzywdzonych może być więcej.

źródło: KSP

d3fmi54
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fmi54
Więcej tematów