Trwa ładowanie...

Wyjątkowy gość w stolicy. Premier Kanady z wizytą w CNK

Podczas zwiedzania wystaw w Centrum Nauki Kopernik okazało się, że Trudeau to wielki znawca fizyki.

Wyjątkowy gość w stolicy. Premier Kanady z wizytą w CNK
d2ocjo6
d2ocjo6

To było wielkie wyróżnienie dla Centrum Nauki Kopernik. Wśród gości zwiedzających CNK znaleźli sie premier Kanady, Justin Trudeau wraz z synem Xavierem.

Szczyt NATO to nie tylko poważne spotkania delegatów na Stadionie Narodowym, lecz równiez idealny moment na zwiedzanie stolicy Poliski. Premier Kanady, Justin Trudeau wraz z synem Xavierem wybrali się w wycieczkę po Warszawie. Ich pierwszym punktem na mapie miasta było odwiedzenie popularnego Centrum Nauki Kopernik. * *

Jak udało nam się dowiedzieć od Katarzyny Nowickiej rzecznik prasowej CNK, premier Kanady wraz z synem zwiedzili min. wystawę "Nowy Świat w ruchu", która cieszy się niemałą popularnością wsród gości Centrum. - Panu premierowi i Xavierowi bardzo podobały się eksponaty, w szczegółności żyroskopy. - powiedziała Nowicka. - Czujemy się wyróżnieni! - dodała.

Podczas wizyty okazało się, że Trudeau to wielki znawca fizyki, który potrafił wytłumaczyć zasady działania wielu eksperymentów. - Gdyby pan premier nie miał innych zajęć z chęcia przyjelibyśmy go w swoje szeregi - śmieje się rzecznik prasowa CNK. Niestety po lunchu w Centrum Justin Trudeau musiał wrócić do swoich obowiązków związanych ze szczytem. Xavier został w Centrum, by zwiedzić resztę wystaw np. słynne planetarium.

d2ocjo6
d2ocjo6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ocjo6
Więcej tematów