Trwa ładowanie...

Wygraj ekologiczną żywność na 90 dni

Warszawa jest partnerem tegorocznej edycji programu „W 90 dni do EKO” i zachęca warszawiaków do propagowania zdrowego trybu życia

Wygraj ekologiczną żywność na 90 dni
d2bnd9y
d2bnd9y

Organizatorzy „W 90 dni do EKO” poszukują osoby, która zostanie jednym z dwóch EKObohaterów. *EKObohaterowie przez cały okres trwania akcji będą zaopatrywani w regularne dostawy ekologicznej żywności i wezmą udział w nietuzinkowym eksperymencie. Cała Polska przez 90 dni będzie śledzić zmagania dwóch wytypowanych osób, które będą się dzieliły swoimi doświadczeniami i odczuciami (wpisy i zdjęcia na stronie Programu) związanymi ze zmianą diety. *

EKObohaterowie zostaną wyłonieni przed 15 stycznia 2013 r. spośród zarejestrowanych uczestników Programu. Aby wziąć udział w Programie i stanąć do walki o ekologiczne jedzenie na 90 dni należy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie internetowej projektu.

„W 90 dni do EKO” to pilotażowa odsłona społecznego projektu, który pokazuje, jak prostymi sposobami w ciągu 90 dni można poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Program został opracowany przez psychologów i dietetyków tak, aby przy minimalnym zaangażowaniu czasowym uczestników, przynosił maksymalne efekty. Każdy może zarejestrować się do Programu. Uczestnicy otrzymywać będą codzienne proste zadania i wskazówki, które pozwalają w łagodny, naturalny sposób przestawić się na eko i wprowadzić zdrowe zasady do swojego życia.

Miasto stołeczne Warszawa jest partnerem tegorocznej edycji Programu. Stolica już od kilku lat zachęca mieszkańców do zdrowego odżywiania się w ramach kampanii „Wiem co jem”.

Rejestracja oraz więcej informacji na stronie: www.90DNIdoEKO.pl

d2bnd9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bnd9y
Więcej tematów