Trwa ładowanie...

Wizz Air przenosi się na Okęcie!

Już od wtorku. Ze względu na mgły!

Wizz Air przenosi się na Okęcie!
d33bxyf
d33bxyf

W związku ze zbliżającym okresem świątecznym oraz mgłami w Modlinie Wizz Air podjął decyzję o przeniesieniu wszystkich operacji obsługiwanych z Portu Lotniczego w Modlinie na warszawskie Okęcie - podał dziś serwis Pasazer.com.

Od wtorku (18.12) do 6 stycznia 2013 wszystkie loty Wizz Air obsługiwane będą z Lotniska Chopina w Warszawie. O tym, że taka decyzja może zapaść, informowaliśmy was niedawno. Wizz Air, największa nisko kosztowa i nisko taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo - Wschodniej, wezwał lotnisko Modlin do ukończenia instalacji Systemu ILS (Instrument Landing System), radiowego systemu nawigacyjnego, który zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, miał funkcjonować w Modlinie od października 2012 roku. Brak systemu ILS na lotnisku powodował ciągłe trudności, z którymi musieli się zmagać pasażerowie, szczególnie podczas mgieł. Teraz Wizz Air żegna się z Modlinem.

- Wizz Air żałuje, że musiał podjąć decyzję o przeniesieniu wszystkich świątecznych lotów z Modlina do Warszawy, ale musi zadbać o operacje lotnicze, a także swoją reputację - mówi w rozmowie z Pasazer.com Daniel de Carvalho, dyrektor komunikacji w Wizz Air.

W zeszłym tygodniu Wizz Air podjął też decyzję o przeniesieniu lotów do Budapesztu z Modlina na Okęcie.

d33bxyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33bxyf
Więcej tematów