Trwa ładowanie...

Wisłostrada otwarta dobę przed terminem!

Drogowcy zrobili kierowcom miłą niespodziankę

Wisłostrada otwarta dobę przed terminem!
dwqqqkv
dwqqqkv

Wisłostrada w "kierunku Centrum" pod Trasą AK w Warszawie otwarta z nową nawierzchnią, z dobowym wyprzedzeniem, przed weekendowymi powrotami - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Wczesniej informowaliśmy , że utrudnienia potrwają aż do poniedziałku, do godzin porannych. Przez okrez remontu kierowcy mieli do dyspozycji tylko po jednym pasie w obu kierunkach Łomianek. Utrudnienia związane z remontem najbardziej mogły dać się we znaki kierowcom wracającym do stolicy z długiego weekendu.

Drogowcy zrobili im jednak miłą niespodziankę. - Z 24-godzinnym wyprzedzeniem zakończyły się prace na Wisłostradzie, realizowane w ramach przebudowy Trasy AK. Ruch w stronę centrum odbywa się dwoma pasami - poinformowała w niedzielę Agnieszka Stefańska, rzeczniczka warszawskiego oddziału GDDKiA .

Remont Trasy Armii Krajowej to gigantyczne przedsięwzięcie logistyczne. Wykonująca go czeska firma Metrostav ma w sumie do przebudowania aż 27 obiektów. Sam most Grota-Roweckiego zostanie poszerzony do 5 pasów w każdym kierunku. Pojawią się też na nim ścieżki rowerowe. W związku z prowadzonymi pracami, występują czasowe utrudnienia w ruchu drogowym na poszczególnych odcinkach.

dwqqqkv

Przeczytajcie też:

dwqqqkv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwqqqkv
Więcej tematów