Trwa ładowanie...

Wierzbicki poparł Gronkiewicz-Waltz

"Wyborca o lewicowych poglądach nie powinien głosować na kandydata PiS"

Wierzbicki poparł Gronkiewicz-Waltz
d2tdhbx
d2tdhbx

Sebastian Wierzbicki z SLD ogłosił dzisiaj, że swojego poparcia udziela Hannie Gronkiewicz-Waltz. Na dzisiejszej konferencji prasowej zaznaczył, że dzielą ich różnice programowe, ale obecnie urzędująca prezydent wydaje się być lepszą kandydatką niż Jacek Sasin. Wyborca o lewicowych poglądach nie powinien głosować na kandydata PiS - powiedział.

Warszawa – jak żadne inne miasto w Polsce – została już w przeszłości dotknięta rządami Prawa i Sprawiedliwości - mówi Wierzbicki - *Pamiętamy organizacyjny chaos, inwestycyjną stagnację i prawicową politykę historyczną ze skutkami których stolica boryka się do dziś. *Dla wielu z nas rządy Platformy Obywatelskiej w stołecznym ratuszu są trudne do zaakceptowania. Pamiętamy wszystkie braki minionej kadencji. Ale potrafimy dostrzec też pozytywy i to, że Warszawa się zmienia.

Apeluje także do pójścia do wyborów. Nie mówcie, że – wobec braku lewicowej alternatywy – do wyborów 30 listopada iść nie warto. Warto!- mówi.

Sebastian Wierzbicki w pierwszej turze wyborów zdobył 4,14% głosów - zagłosowało na niego 25 817 warszawiaków, co dało mu piątą pozycję w stolicy. Wczoraj Piotr Guział przekazał swoje poparcie Jackowi Sasinowi, zaś Andrzej Rozenek z Twojego Ruchu zaapelował o głosowanie na Hannę Gronkiewicz-Waltz. Wciąż nie wiemy, komu swoje poparcie przekaże Przemysław Wipler ani Joanna Erbel.

d2tdhbx
d2tdhbx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tdhbx
Więcej tematów