Trwa ładowanie...

Weekendowe utrudnienia dla kierowców w stolicy

Zamknięta będzie ulica Malborska oraz czasowo wyłączona Wisłostrada w obu kierunkach

Weekendowe utrudnienia dla kierowców w stolicy
dtuiv8x
dtuiv8x

W związku z imprezą Wianki nad Wisłą można spodziewać się zmian w organizacji ruchu w sobotę 20 czerwca. Wyłączona zostanie Wisłostrada na odcinku między Sanguszki a Mostem Śląsko-Dąbrowskim. Utrudnienia potrwają od soboty od godz. 21.00 do niedzieli godz. 4.00. Objazd będzie poprowadzony ulicami: Krasińskiego, Andersa, Marszałkowską i Al. Jerozolimskimi. Zostaną zorganizowane specjalne miejsca parkingowe. W czasie wyłączenia odcinka Wisłostrady objazdami pojadą też autobusy linii 118 i 185. Bezpośrednio po zakończeniu Wianków zostaną uruchomione dodatkowe kursy linii 1 (Most Gdański – Annopol i Most Gdański – Banacha), 28 (Most Gdański – Os. Górczewska), 23 (Pl. Bankowy – Nowe Bemowo) i 26 (Pl. Bankowy – Os. Górczewska). W nocy z 20 na 21 czerwca pojadą też autobusy 509 oraz 527. Metro także będzie kursowało z większą częstotliwością.

Z kolei, wymiana nawierzchni po przebudowie odwodnienia została zaplanowana na ulicy Malborskiej. Od piątku 19 czerwca do poniedziałku 22 czerwca do godz. 4.00 będzie ona zamknięta na odcinku od Kondratowicza do św. Wincentego. W związku z tą przebudową objazdami pojadą m.in. następujące linie autobusowe:

120 (w kierunku Olesin): od skrzyżowania św. Wincentego oraz Kondratowicza ulicami: św. Wincentego – Głębocka i dalej swoją trasą;
732 (w kierunku Pustelnik): od skrzyżowania Kondratowicza i Malborskiej ulicami: Kondratowicza - św. Wincentego – Głębocka i dalej swoją trasą;
N11 (w kierunku Os. Derby): od skrzyżowania św. Wincentego i Kondratowicza ulicami: św. Wincentego – Głębocka i dalej swoją trasą.

W sobotę ulicami Warszawy przejdzie także Parada Seniorów. W czasie przemarszu (ulicami: Piękna, Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu i Agrykola do Centrum Sztuki Współczesnej) można spodziewać się czasowych zmian w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

dtuiv8x

Szczegóły planowanych zmian dostępne są tutaj .

dtuiv8x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtuiv8x
Więcej tematów