Trwa ładowanie...

Weekendowe utrudnienia dla kierowców na Bemowie

Zarząd Dróg Miejskich informuje, że na najbliższe trzy dni zaplanowano drugi etap frezowania ulicy Powstańców Śląskich

Weekendowe utrudnienia dla kierowców na Bemowie
d3koium
d3koium

Prowadzone prace będą dotyczyć wschodniej jezdni (w kierunku Broniewskiego) ciągu ulic Powstańców Śląskich i al. Reymonta pomiędzy Piastów Śląskich a Conrada. Dodatkowo drogowcy wymienią nawierzchnię na ul. gen. Maczka pomiędzy al. Reymonta i Rudnickiego. Co ciekawe, będzie to największe frezowanie w tym roku – do wymiany jest aż 26,5 tys. m2 asfaltu. Utrudnienia dla kierowców potrwają od piątku, 29 maja od godz. 22.00 do poniedziałku, 1 czerwca do 4.00. Zamknięte dla ruchu zostaną wyżej wymienione odcinki ulic .

Ruch drogowy w ciągu Powstańców Śląskich i al. Reymonta w obu kierunkach wyznaczono drugą jezdnią . Kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie w każdym kierunku. Objazdy dla wyjeżdżających z Bielan zostały poprowadzone ulicami Kochanowskiego i Broniewskiego. Jadącym od strony Bemowa radzimy przejazd: Piastów Śląskich – Omańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku. Z kolei, objazd zamkniętego odcinka ul. gen. Maczka prowadzi przez: Rudnickiego – Kochanowskiego albo Powązkowska – Trasa Armii Krajowej – Broniewskiego.

W związku z planowanymi pracami, czasowo trasę w kierunku Chomiczówki zmienią autobusy linii 167 - od skrzyżowania al.Reymonta/Conrada/Kochanowskiego pojadą ulicami al.Reymonta – Wólczyńska – Conrada.

d3koium
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3koium
Więcej tematów