Trwa ładowanie...

Warszawskie taksówki połowę taniej [artykuł sponsorowany]

Z okazji rocznicy wprowadzenia płatności przez aplikację, mytaxi organizuje w Warszawie promocję „Warszawskie taksówki połowę taniej”. Przez cały luty 2015 roku pasażerowie zapłacą 50% mniej za każdy kurs

Warszawskie taksówki połowę taniej [artykuł sponsorowany]
d14eidk
d14eidk

Akcja mytaxi „Warszawskie taksówki połowę taniej” potrwa od 1 do 28 lutego i pozwala na wykonanie nieograniczonej liczby kursów na terenie Warszawy. Zniżka 50% zostanie naliczona automatycznie dla każdego kursu z „Płatnością przez aplikację” rozliczanego kartą Visa, MasterCard lub z kontem PayPal.

Taksówką taniej niż autobusem
Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na częste podróżowanie taksówką. Opłata początkowa w Warszawie to 8 zł, a ceny za kilometr w licencjonowanej taxi wynoszą od 1,80 do 2,40 zł. W ramach promocji mytaxi, trzaśnięcie drzwiami kosztuje tylko 4 zł, a kilometr od 0,90 do 1,20 zł. Dla przykładu, za kurs z centrum na Okęcie, który średnio kosztuje 30 zł, z mytaxi zapłacimy zaledwie 15 zł. Za średni kurs po mieście, za który zwykle płacimy około 20 zł, ze zniżką wydamy tylko 10 zł. Reszta zostanie nam w kieszeni. Przy 3 pasażerach taki przejazd jest tańszy i szybszy niż komunikacją miejską. Jest to spore udogodnienie, zwłaszcza dla osób wracających w późnych godzinach, kiedy to autobusy jeżdżą rzadziej, nie wspominając o wygodzie i bezpieczeństwie, jaką gwarantuje taksówka. Jedno jest pewne: jeszcze nigdy podróżowanie taksówką nie było tak tanie.
Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi , wyjaśnia skąd wziął się pomysł na akcję: Użytkownicy w Polsce przyjęli nasze usługi bardzo pozytywnie i mają ogromny wkład w sukces mytaxi. Płatności bezgotówkowe to już 40% naszych kursów. Czujemy potrzebę odwdzięczenia się mieszkańcom Warszawy, a akcja 50% taniej jest tego wyrazem. Przemieszczanie się zimą po mieście w zatłoczonych autobusach i metrze jest bardzo uciążliwe. Poprzez naszą akcję, oferujemy warszawiakom możliwość korzystania z naszych usług za połowę ceny, aby mogli bezpiecznie i szybko wrócić do domu, albo odwiedzić rodzinę i przyjaciół.
* Oto jak skorzystać z promocji:*
• Zainstaluj aplikację mytaxi (iOS, Android, Windows Phone)
• Zarejestruj swoją kartę Visa, Mastercard lub konto PayPal
• Koniecznie wybierz opcję „Płać przez aplikację” i zamów kurs.
• W lutym zniżka 50% automatycznie zostanie odliczona przy płatności

Korzyści dla obu stron
Dzięki akcji zyskają nie tylko pasażerowie. Będzie obejmować również samych kierowców, którzy w lutym zapłacą o połowę mniejszą prowizję za współpracę. Dla mytaxi są oni równie ważni, bo świadcząc usługi na najwyższym poziomie, przyczyniają się do poprawy wizerunku całego rynku taxi w Polsce. Zamawiając taksówkę z mytaxi mamy nie tylko pewność tego, że przyjedzie po nas licencjonowany kierowca, ale również, że cena będzie współmierna do jakości usługi. mytaxi organizując akcję „Warszawskie taksówki połowę taniej” pragnie nie tylko docenić swoich użytkowników, ale też poprawić wizerunek licencjonowanych taksówkarzy, którzy zmagają się z nieuczciwą konkurencją w postaci nielegalnych przewoźników. Akcja „Taksówką za pół ceny” z mytaxi to zatem korzystny układ dla obu stron.

Więcej informacji pod adresem: https://pl.mytaxi.com/50

d14eidk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14eidk
Więcej tematów