Trwa ładowanie...

Warszawski Antykwariat. Książki od złotówki!

Większość warszawskich antykwariatów jednego dnia w jednym miejscu

Warszawski Antykwariat. Książki od złotówki!
d3hyjzo
d3hyjzo

7 września, w niedzielę, odbędzie się Warszawski Antykwariat. Po raz kolejny większość warszawskich antykwariatów zbierze się jednego dnia w jednym miejscu. Będzie można kupić książki oraz płyty winylowe w naprawdę świetnych cenach - już od złotówki!Wydarzenie odbędzie się w Banjaluce przy ulicy Szkolnej 2/4, start o godzinie 12:00.

Pierwsza edycja imprezy odbyła się w marcu 2011 roku.Zbierałem książki od małego i w pewnym momencie, gdy odziedziczyłem jeszcze więcej po babci, stwierdziłem, że nie mam gdzie już ich trzymać - mówi nam Bartosz Mindewicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia - Pomyślałem, żeby oddać je fundacjom, ale nie znalazłem takiej, której by się przydały albo te, które znalazłem, miały już za dużo książek... Wtedy pojawił się pomysł zorganizowania imprezy, która dałaby warszawskim antykwariatom możliwość wyjścia w nową przestrzeń - zaprezentowania się w warszawskich klubach. Także osoby prywatne mogłyby podzielić się z innymi częścią swojego domowego księgozbioru.

Wiele antykwariatów, prywatni sprzedawcy, winyle i dodatkowe atrakcje jednego dnia, w jednym miejscu - okazało się, że pomysł trafił w dziesiątkę - dodaje - Przy okazji na pierwszej edycji imprezy miałem okazję pozbyć się nadmiaru swoich lektur, które trafiły w dobre ręce.

Na imprezie znajdziecie także s*pecjalny kącik dla dzieci.*

d3hyjzo
d3hyjzo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hyjzo
Więcej tematów