Trwa ładowanie...

Warszawa. Podejrzana przesyłka wywołała niepokój. Straż pożarna w resorcie sprawiedliwości

Paczka nieznanego pochodzenia, dostarczona do siedziby Ministerstwa Sprawiedliwości, wzbudziła zaniepokojenie pracowników. Na miejsce zostali wezwani specjaliści z oddziałów chemicznych straży pożarnej.

Warszawa. Straż pożarna badała w poniedziałek podejrzaną przesyłkę, która dotarła do Ministerstwa SprawiedliwościWarszawa. Straż pożarna badała w poniedziałek podejrzaną przesyłkę, która dotarła do Ministerstwa SprawiedliwościŹródło: Materiały prasowe
d1gs75i
d1gs75i

Podejrzany pakunek dotarł do gmachu Ministerstwa Sprawiedliwości po godzinie 16. Nie wiadomo, jakie jego cechy spowodowały, że zakwalifikowany został jako potencjalnie niebezpieczny. Z informacji straży pożarnej wynika, że przesyłka po dostarczeniu została przeniesiona do jednego z gabinetów w gmachu.

Jednak tam ktoś uznał, że ostrożność jest konieczna i najrozsądniej będzie wezwać na miejsce straż pożarną, aby dziwny pakunek został gruntownie przeanalizowany przez fachowców. Na akcję zbadania sytuacji wyruszyły dwa wozy strażackie. Jeden z nich to specjalistyczna jednostka chemiczna, wyposażona w odczynniki i podstawowe funkcje laboratoryjne.

Warszawa. Podejrzana przesyłka wywołała niepokój. Straż pożarna w resorcie sprawiedliwości

Podczas działań straży nie ewakuowano budynku Ministerstwa Sprawiedliwości. Jedynie cztery osoby, które przebywały w pokoju, w którym przechowywana była przesyłka, która wzbudziła niepokój pracowników, zostały odizolowane na czas, w którym specjaliści z chemicznego oddziału straży pożarnej badali zawartość podejrzanej przesyłki.

Ruszyły szczepienia seniorów. "Organizacja kapitalna!"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1gs75i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gs75i
Więcej tematów