Trwa ładowanie...

Warszawa na Targach TT Warsaw

Oprócz atrakcyjnych nagród do wygrania w konkursach, będzie można poznać stołeczne teatry, muzea i inne kulturalne atrakcje stolicy

Warszawa na Targach TT Warsaw
d3j04x6
d3j04x6

Licząc ofertę wszystkich stołecznych teatrów, sal koncertowych i kin, codziennie w Warszawie ma miejsce blisko sto różnorodnych imprez, zarówno z zakresu kultury wysokiej, jak i czysto rozrywkowej. Latem organizowanych jest wiele koncertów i wystaw plenerowych, na które wstęp jest bezpłatny.

Stoisko m.st. Warszawy (numer stoiska: B103) ukaże właśnie tę różnorodność. Będzie można na nim spotkać przedstawicieli instytucji kulturalnych, m.in. Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie, Muzeum Narodowego, Muzeum Łazienki Królewskie, Muzeum Pałacu w Wilanowie, teatru Kamienica czy instytucji miejskich, takich jak Muzeum Historyczne m.st. Warszawy czy Centrum Nauki Kopernik. Na stoisku pojawią się też przedstawiciele Tramwajów Warszawskich, którzy przygotowali wystawę omnibusów konnych, którą można oglądać przed halą targową.

Każdy, kto odwiedzi stoisko Warszawy, będzie mógł wygrać bilety do teatrów Kamienica, Capitol, Buffo, Baj, Rampa, Sabat, Teatru Narodowego, Guliwer, Współczesnego, do Zachęty, Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Rozrywki Hulakula. W puli nagród są także bilety na przelot balonem, ufundowane przez Stację Balon, płyty orkiestry Sinfonia Varsovia i gadżety warszawskie. A kto zawita na stoisko w sobotę, 29 września - ma szansę wygrać oprócz zaproszenia do teatru Kamienica także kolację dla dwóch osób.

Targi odbywają się pod honorowym patronatem Prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz- Waltz. Trwają od 27 do 29 września, w godz. 10.00-17.00, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c.

* www.ttwarsaw.pl*

d3j04x6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j04x6
Więcej tematów