Trwa ładowanie...

"Warszawa - miejsce do życia"

Zbliża się druga edycja Warsaw Days

"Warszawa - miejsce do życia"
d23u5cj
d23u5cj

11 czerwca w Centrum Nauki Kopernik spotkają się przedstawiciele wszystkich sektorów odpowiedzialnych za kształtowanie miejskiej przestrzeni. Włodarze stolicy, urbaniści i architekci oraz deweloperzy będą dyskutować o przyszłych kierunkach rozwoju budownictwa mieszkaniowego i biurowego – miejscach pracy mieszkańców Warszawy i komunikacji niezbędnej dla przemieszczania się pomiędzy tymi miejscami. Nie zabraknie również rozmów dotyczących rewitalizacji miasta i preferencji warszawiaków dotyczących miejsca zamieszkania.

- Jednodniową konferencję podzieliliśmy na dwa bloki tematyczne: „Warszawa zaplanowana” oraz „Warszawa do życia” – m. in. z udziałem zastępców prezydenta m.st. Warszawy - Jacka Wojciechowicza i Michała Olszewskiego, prof. Janusza Czaplińskiego, cenionych architektów i urbanistów, analityków rynku nieruchomości oraz deweloperów mieszkaniowych - poinformowała WawaLove.pl Oliwia Sokołowska z Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

* Każdy z prelegentów przedstawi swoje spostrzeżenia i uwagi, które zostaną poddane pod dyskusję wśród zgromadzonych na konferencji.* Gościem specjalnym wydarzenia będzie Engelbert Luetke Daldrup, sekretarz stanu ds. budownictwa i mieszkalnictwa miasta Berlina. Opowie o tym co sprawia, że Berlin jest jednym z najlepszych miejsc do życia.

Konferencja, która odbędzie się 11 czerwca w Centrum Nauki Kopernik, organizowana jest przez m.st. Warszawę oraz Oddział Warszawski Polskiego Związku Firm Deweloperskich . Patronat honorowy nad konferencją objęła Prezydent m. st. Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz.

d23u5cj
d23u5cj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23u5cj
Więcej tematów