Trwa ładowanie...

Warszawa 1935 - kolejny zwiastun!

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli. Obrazy zapierają dech w piersiach!

Warszawa 1935 - kolejny zwiastun!
d1njefv
d1njefv

"Warszawa 1935" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów 2013 roku. Już 15 marca trafi do kin. To dwudziestominutowy obraz prezentujący (w technologii 3D) przedwojenną stolicę Polski. Jest realizowany od niemal czterech lat przez studio efektów specjalnych Newborn. Każdy jego zwiastun oglądany jest przez tysiące widzów

To film, który po raz pierwszy pokaże widzom stolicę Polski z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Film przeniesie nas na ulice miasta, przedstawiając dokładnie odwzorowaną architekturę przedwojennej Warszawy. Podstawą dla rekonstrukcji cyfrowej były fotografie dostępne między innymi w Archiwum Państwowym Miasta Stołecznego Warszawy.

- Zawsze chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego. Pierwsza w historii rekonstrukcja zniszczonej Warszawy to cudowna przygoda i wyzwanie. Kosztowało nas to bardzo wiele pracy i wyrzeczeń jednak mimo wielu przeciwności już 15 marca będziemy mogli zobaczyć, jak się prezentowała nasza stolica w okresie tak szeroko obecnym w literaturze, a tak mało uświadomionym. Przedwojenna Warszawa to wspaniałe miejsce, wyjątkowy, nieprzemijający duch oraz świadek wielu historycznych wydarzeń. Nikt wcześniej nie podjął się tak rozległego tematu, co z pewnością było dla nas dodatkową motywacją, aby zrealizować ten film – powiedział Tomasz Gomoła, pomysłodawca i producent przedsięwzięcia.

Zobaczcie kolejny niesamowity zwiastun "Warszawy 1935"!

d1njefv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1njefv
Więcej tematów