Trwa ładowanie...

W Veturilo można się już zarejestrować

Portal internetowy warszawskiej wypożyczalni rowerów miejskich ma już ponad 1000 użytkowników!

W Veturilo można się już zarejestrować
da2t63g
da2t63g

Stron internetowa www.veturilo.waw.pl została uruchomiona dwa tygodnie temu. Każdego dnia rejestrowały się na niej średnio 83 osoby, które od sierpnia zamierzają korzystać z systemu wypożyczalni rowerowych Veturilo. Każdego dnia chętnych przybywa.

Za pośrednictwem witryny internetowej można dopełnić wszelkich formalności związanych z rejestracją i opłatami. Każdy, kto chce korzystać z wypożyczalni rowerów, powinien wcześniej wejść na stronę www.veturilo.waw.pl i zarejestrować się.

Proces rejestracji trwa nie dłużej niż dwie minuty. Trzeba wypełnić formularz, podając swoje dane. Wymagane pola dotyczą imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu zamieszkania i adresu mailowego. Zastosowany na stronie system bezpieczeństwa zapewnia pełną ochronę informacji udostępnionych przez użytkowników.

Następnie należy wybrać sposób wniesienia kaucji (karta kredytowa lub przelew). Administrator strony zapewnia szybką akceptację płatności, dzięki czemu konto może być aktywne już kilka minut po zakończeniu rejestracji. Po lekturze i akceptacji regulaminu, użytkownik systemu otrzymuje na podany adres mailowy potwierdzenie rejestracji oraz 6-cyfrowy numer PIN. Numer ten, wraz z numerem telefonu będzie w początkowym okresie działania systemu identyfikatorem użytkownika.

da2t63g

Na stronie www.veturilo.waw.pl dostępne są także aktualne informacje na temat Warszawskiego Roweru Publicznego, mapa wypożyczalni, regulamin korzystania z usług oraz cennik.

Warszawski system wypożyczalni rowerów Veturilo zacznie działać w sierpniu tego roku. W pierwszym etapie zostanie uruchomionych 57 stacji rowerowych na 1000 rowerów. Stacje będą zlokalizowane w centrum Warszawy, na Bielanach i Ursynowie oraz w Wilanowie. Veturilo będzie także kompatybilne z bemowskimi wypożyczalniami rowerów Bemowobike. Pierwsze 20 minut jazdy będzie bezpłatne. Za kolejne 40 minut wypożyczenia roweru użytkownicy zapłacą złotówkę, a za drugą godzinę – 3 złote. Kolejnych 70 stacji rowerowych zostanie utworzonych w marcu 2013 roku. W efekcie, w Warszawie będzie 125 stacji rowerowych na 2100 rowerów. Z rowerów będzie można korzystać przez dziewięć miesięcy w roku – od marca do listopada.

Więcej informacji o Veturilo na www.veturilo.waw.pl

da2t63g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da2t63g
Więcej tematów