Trwa ładowanie...

W sobotę otwarcie pl. Europejskiego [GALERIA]

Mamy dla Was program imprezy

W sobotę otwarcie pl. Europejskiego [GALERIA]
d1hsqjw
d1hsqjw

Już w ten weekend oficjalnie otwarty zostanie plac Europejski. Jak zapowiada inicjator projektu, ma to być nowa miejska przestrzeń wypełniona fontannami, zielenią i miejscem dla kultury i sztuki.

14 maja o godz. 21.00 zobaczyć tam będzie m.in. wystawę sztuki Art Walk, odsłonięcie 2 wielkich murali światowej sławy artystów, teatr uliczny oraz pokazy fontann i spektakularnych mappingów. Dla pierwszych gości, którzy dotrą na miejsce, deweloper przewidział prezenty – kawę i darmowe kubki (z hasłem "Kocham Warszawę").

Plac Europejski jest dwukrotnie większy od Zamkowego, powstał u jednego z nowopowstałych wieżowców na Woli. Zrealizowany został przez dewelopera na prywatnej działce, oddany będzie jednak do dyspozycji wszystkich mieszkańców miasta.

Program imprezy (start o 21.00):

- Na elewacji kamienic przy ul. Grzybowskiej, od strony placu Europejskiego, odsłonięte zostaną murale autorstwa znakomitych artystów – Rafała Olbińskiego i Francois Schuiten'a
- W pasażu wystawowym Art Walk otwarta zostanie wystawa Man/Body/Process, którą przygotowali młodzi twórcy z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
- O godzinie 21:30 spektakl plenerowy teatru improwizowanego Klancyk
- Od 21:00, co pół godziny wyświetlany będzie mapping
- Dla pierwszych gości prezent: kawa w kubku z napisem „Kocham Warszawę”.
Ponadto na wszystkich czekać będzie muzyka, fotobudka oraz podświetlane fontanny.

d1hsqjw
d1hsqjw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hsqjw
Więcej tematów