Trwa ładowanie...

W dniu meczu finałowego Ligi Europy ruszy policyjna infolinia

Warszawiacy będą mogli na bieżąco dowiadywać się o utrudnieniach w ruchu

W dniu meczu finałowego Ligi Europy ruszy policyjna infolinia
d3zzq6w
d3zzq6w

Jutro od godziny 10.00, w dniu finału Ligi Europy 2015 zostanie otwarta specjalna infolinia informująca o bieżących utrudnieniach w ruchu drogowym. Pod numerem telefonu 22 60-38-038 zarówno warszawiacy, jak i wszyscy ci, którzy odwiedzą w tym czasie stolicę mogą dowiedzieć się o zmianach w organizacji ruchu drogowego. Specjalny numer policyjnej infolinii obsługiwany jest w Komendzie Stołecznej Policji, gdzie na bieżąco wpływają informacje o sytuacji na stołecznych drogach.

Policjanci dyżurujący przy infolinii będą dysponowali aktualnymi informacjami dotyczącymi utrudnień. Odpowiedzą również na pytania dotyczące bieżącej organizacji ruchu w Warszawie, ograniczeń w parkowaniu i wyznaczonych dodatkowo parkingach oraz ewentualnych czasowych wyłączeniach z ruchu ciągów komunikacyjnych. Postarają się pomóc każdemu, kto będzie pytał o drogę na stadion, czy też, które ulice będą zamknięte i jakie przygotowano w związku z tym objazdy.

* Komenda Stołeczna Policji zachęca, by podczas trwania imprezy na Stadionie Narodowym poruszać się komunikacją miejską.* Szczegółowe informacje o utrudnieniach można znaleźć na stronach Zarządu Transportu Miejskiego oraz od jutra od godz. 10.00 pod numerem telefonu 22 60 38 038.

d3zzq6w
d3zzq6w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zzq6w
Więcej tematów