Trwa ładowanie...

W bidonie zamiast wody schował marihuanę

Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

W bidonie zamiast wody schował marihuanę
dcwpyk6
dcwpyk6

59 gramów marihuany znaleźli dzielnicowi z mokotowskiej komendy w jednym z mieszkań przy Modrej. Policjanci zatrzymali 21-letniego Igora P. , do którego należały narkotyki.

Dzielnicowi z mokotowskiej komendy dostali informację, że mieszkaniec ulicy Modrej może posiadać marihuanę. Rozpoczęli obserwację okolicy i około 11.20 zauważyli, jak klatkę schodową opuszcza młody mężczyzna. Funkcjonariusze wylegitymowali go. Podczas tej czynności Igro P. był bardzo nerwowy i próbował uciec policjantom. Na pytanie o posiadanie środków odurzających powiedział, że niczego takiego nie posiada.

Policjanci skontrolowali odzież mężczyzny i znaleźli w kieszeni spodni skręta z marihuany. W związku z tym postanowili przeszukać jego mieszkanie. W jednym z pokoi na podłodze znaleźli saszetkę, a w niej trzy zawiniątka z marihuaną. Za łóżkiem natrafili na bidon wypełniony po brzegi środkiem odurzającym.

dcwpyk6

W sumie dzielnicowi zabezpieczyli 59 gramów marihuany. 21-letni Igor P. został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

dcwpyk6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcwpyk6
Więcej tematów