Trwa ładowanie...

Veturilo już działa!

Miasto zapowiada również wypożyczalnię rowerów cargo i samochodów!

Veturilo już działa!
d25twi2
d25twi2

System rowerów miejskich Veturilo - Nextbike Polskawystartowało w nocy z piątku na sobotę. Jak poinformował na Facebooku Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej: "Magda i dwóch Michałów zainaugurowali sezon 2014. 1 marca, 00:06". Mimo chłodu do 9:00 rano rowery wypożyczyło ponad 200 osób!

Kto nie jest jeszcze zarezerwowany w systemie Veturilo, a chciałby korzystać z rowerów, powinien zajestrować się poprzez strone www.veturilo.waw.pl . Pierwsze 20 minut jazdy rowerem jest darmowe. Kolejne 40 minut kosztuje złotówkę, druga godzina - 3 zł, trzecia - 5 zł, czwarta i następne - 7 zł.

Na warszawiaków czeka 2650 pojazdów ulokowanyc w 173 stacjach w całej Warszawie. Jeszcze w tym roku pojawią się nowe stacje - m.in. na Woli i Mokotowie .

d25twi2

To nie koniec atrakcji przewidzianych na ten rok. Jak podał Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej,rozpoczęły się również testy pierwszego zakupionego przez miasto roweru cargo. Jest szansa, że już niedługo i takie rowery będzie można wypożyczyć w Warszawie!

Miasto myśli również nad wprowadzeniem w Warszawie systemu wypożyczania samochodów. System Car2go, podobny do systemu wypożyczalni rowerów Veturilo, chce na warszawskie ulice wprowadzić firma Mercedes - czytaj więcej: * Wypożyczalnie samochodów jak Veturilo!*


d25twi2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25twi2
Więcej tematów