Trwa ładowanie...

Uwaga! Ktoś celowo rozrzuca trutkę. Zdechły trzy psy

W okolicy placu Konfederacji ktoś próbuje pozbyć się czworonogów.

Uwaga! Ktoś celowo rozrzuca trutkę. Zdechły trzy psy
d37dvuh
d37dvuh

Na placu Konfederacji na Bielanach ktoś umyślnie rozrzuca trutkę, która szkodzi zwierzętom. Cztery trzy psy stały się ofiarami truciciela. Trzy z nich zdechły, jednego udało się uratować.

Informacja o tym, że ktoś z usiłuje zrobić krzywdę czworonogom, pojawiła się na drzwiach pobliskiej kawiarni Cafe De La Poste. Ostrzega, że przy pl. Konfederacji grasuje truciciel psów. W minioną sobotę do lecznicy znajdującej się w okolicy placu, zgłosił się właściciel psa, który zauważył, że jego pupil zjadł podejrzaną substancję. Na szczęście psa udało się uratować. Takiego szczęścia nie miały pozostałe trzy zwierzaki, które nie przeżyły. To nie pierwszy taki przypadek w Warszawie. O poprzednich pisaliśmy tutaj.

Apelujemy do mieszkańców osiedla, by podczas spacerów trzymali czworonogi na smyczy. Warto również zwiększyć swoją uwagę i pilnować, by psy niczego nie zbierały z trawników. W przypadku, gdy zwierzę zje coś podejrzanego, należy niezwłocznie udać się z nim do weterynarza. Wszystkie osoby, które wiedzą coś o sprawie, prosimy o kontakt z redakcją za pomocą maila: redakcja@wawalove.pl

d37dvuh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37dvuh
Więcej tematów