Trwa ładowanie...

Uwaga, duże utrudnienia na Trasie Toruńskiej!

GDDKiA zapowiada na sobotę i niedzielę 24-25 sierpnia zamknięcie jezdni głównych na Trasie Toruńskiej przy węźle Głębocka!

Uwaga, duże utrudnienia na Trasie Toruńskiej!
dej5hiz
dej5hiz

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, z powodu prowadzenia prac na wiaduktach na ul. Głębockiej biegnących nad trasą główną S-8 w rejonie węzła Głębocka, planowane jest wprowadzenie czasowej zmiany organizacji ruchu w tym miejscu.

Od soboty 24 sierpnia 2013 roku od godziny 8:00 do niedzieli 25 sierpnia 2013 r. do godz. 8:00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia trasy głównej S-8 w rejonie węzła Głębocka (w kierunku Bielan). Kierowcy będą poruszali się po równoległej jezdni zbiorczo- rozprowadzającej.

Od niedzieli 25 sierpnia 2013 r od godz. 8:00 do poniedziałku 26 sierpnia 2013 r. do godz. 10:00 zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia trasy głównej S-8 w rejonie węzła Głębocka (w kierunku Marek). Kierowcy będą poruszali się po równoległej jezdni zbiorczo-rozprowadzającej.

GDDKiA ponadto zapowiada, że w okresie wrzesień-listopad planuje kolejne czasowe zmiany organizacji ruchu związane z remontem dwóch łącznic w rejonie węzła Marywilska. Informacje o zmianach w ruchu drogowym będą przekazywane na bieżąco.

dej5hiz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dej5hiz
Więcej tematów